Zakázková výroba nábytku

zakázková výroba nábytku

Zakázkovou výrobou nábytku neboli výrobou nábytku na míru se zabýváme již od roku 1993, kdy byla založena naše společnost. Za dobu našeho působení na trhu s prodejem a výrobou nábytku jsme získali mnoho zkušeností a uspokojili rozdílné požadavky celé řady zákazníků.

Nábytek na míru

V zakázkové výrobě se naše nabídka zaměřuje na veškerý nábytek, který je nutné přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka, rozměrovým potřebám nebo stávajícímu provedení vybavení jednotlivých interiérů, což se týká domácností (kuchyně, obývací i dětský nábytek, vybavení ložnic a předsíní včetně vestavěných skříní…), ale i komerčních a veřejných prostor (kancelářský, restaurační a hotelový nábytek, vybavení prodejních interiérů, škol, mateřských školek, nemocnic…).

Mezi běžně realizované interiérové prvky patří tedy i recepce, vitríny, barové pulty, školní nábytek, restaurační zahrádky a podobně.

Příklady naší výroby naleznete a můžete si prohlédnout v sekci REFERENCE.

Při výrobě na zakázku nabízíme využití celé škály materiálů (lamino, dýha, masiv), a to v nejrůznějších odstínech a povrchových úpravách.

Návrh interiéru v 3D vizualizaci

Součásti naší nabídky je také možnost využití zpracování dispozičního návrhu interiéru v 3D vizualizaci tak, aby zákazník získal jasnou představu, jak bude konečná realizace vypadat. Tento návrh poskytujeme v rámci objednávky výroby nábytku ZDARMA. Samozřejmostí je při řešení zakázky naše pomoc při výběru vhodného kování, skla a dalších doplňků.

Pro zákazníky, kteří nemají vlastní představu o vhodném provedení vybavovaného interiéru a hledají originální řešení, nabízíme službu bytového architekta, který zpracuje návrh individuálního řešení na základě předem projednaných požadavků.

V případech, kdy to situace vyžaduje a vybavení interiéru je spojené např. s dílčími stavebními úpravami nebo kompletní přestavbou, zajistíme navazující řemesla (elektrikáře, instalatéry, obkladače…)

Věříme, že s nabízenými službami a realizací Vašich požadavků prostřednictvím naší společnosti budete spokojeni.

V případě poptávky nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.