CAT s.r.o.

1

Společnost CAT s.r.o. (maloobchod-velkoobchod) byla založena v roce 1993 jako výhradní zástupce několika českých nábytkářských závodů, jejichž výroba je zaměřena z převážné části na bytový nábytek.

Vzhledem k růstu požadavků jsme postupně rozšiřovali naši nabídku o další sortiment nábytku. Naším cílem bylo poskytování komplexních služeb pro co možná nejširší okruh zákazníků.

V současné době realizujeme celou řadu projektů v oblasti bytového, kancelářského, hotelového, restauračního, prodejního, školního a dalšího nábytku.

Technologické vybavení jednotlivých provozů nám umožňuje nabízet produkci v materiálovém provedení lamino, dýha i masiv.

Nabízíme také široký sortiment sériově vyráběného nábytku, který najdete v katalogu. Vlastní zakázková výroba je vždy realizována dle předem odsouhlasené specifikace a konkrétních požadavků zákazníka. V této části naší nabidky se snažíme uspokojit hlavně poptávku po zhotovení jednotlivých interiérů na míru, a to jak bytových, kancelářských, prodejních, nebo i jiných. Mezi běžně nabízené prvky tedy patří i recepce, prodejní pulty, vitríny, atd.

V naší vzorkové prodejně Vám rádi poradíme s výběrem nábytku a doplňků a vypracujeme 3D návrh interiéru. Vybírat můžete ze široké škály materiálů, barevných odstínů, nábytkového kování a dalších doplňků.

ověřená firma 2018 ověřená firma 2017 ověřená firma

Poskytujeme komplexní služby v zařizování interiérů, popřípadě dodáme i jednotlivé prvky pro doplnění stávajícího zařízení.

V případě zájmu jsme schopni zajistit i navazující řemesla spojená s přestavbou či budováním inteiéru.